Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek

Aktuálně

Léto 2022

Lekce s Karolí, do kterých se registrujete v kalendáři.

Dále:

Pondělí (Honza)
– 17.00 zkušenější větší psi

Sobota (Hanka) – není potřeba registrace
– 8,00 „puberťáci“ větších plemen
– 9,00 malá plemena do 6 měsíců
– 9,30 větší plemena do 6 měsíců
– 10,00 malá plemena do roka
V srpnu má štěněčí školka prázdniny!

Sledujte náš Facebook pro aktuální informace.

O nás

693. ZKO Vestec byla založena v roce 2003, od roku 2004 působila ve Vestci v prostoru za rybníkem. Od jara roku 20015 spravuje skromné cvičiště v relaxační zóně Vestce u cyklostezky a snaží se získávat nové členy i prostředky na rozvoj činnosti.

Výchovou a výcvikem psů se nyní zabývají:

Hana Vaněčková, jednatelka 693. ZKO. Sportovní kynologii se věnuje od roku 2000, pracovala s velkými knírači, složila s nimi několik zkoušek z výkonu dle IPO, umístila se na Mistrovství velkých kníračů.


Spolupracujeme s…

Červená tlapka je unikátní registr dobrovolných psích dárců krve, který chce propojovat majitele větších psů ochotné pomoci s těmi, kdo jejich pomocnou ruku potřebují. 

Dárcem se může stát každý dobře ovladatelný pes ve věku od 2 do 8 let, který váží alespoň 20 kg, netrpí chronickými chorobami a neužívá trvale žádné léky. Po registraci se údaje o psovi a lokalita, ve které se nachází, zobrazí na webových stránkách databáze cervenatlapka.cz. Každý zapsaný čtyřnohý hrdina navíc obdrží od autorů Červené tlapky známku s logem iniciativy a nápisem „Pomáhám“.