Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek

Aktuálně

Covid-19 opatření

V souvislosti s novými vládními opatřeními jsme nuceni zrušit všechny skupinové lekce do odvolání.

Aktuálně čekáme na vyjádření k situaci od ČKS (Český kynologický svaz). Pokud to bude možné, budeme v prostoru ZKO poskytovat alespoň individuální lekce. O možnosti individuálních lekcí vás budeme informovat

Děkujeme za pochopení a přeje všech dvounožcům i čtyřnožcům pevné zdraví a optimistickou náladu!

O nás

693. ZKO Vestec byla založena v roce 2003, od roku 2004 působila ve Vestci v prostoru za rybníkem. Od jara roku 20015 spravuje skromné cvičiště v relaxační zóně Vestce u cyklostezky a snaží se získávat nové členy i prostředky na rozvoj činnosti.

Výchovou a výcvikem psů se nyní zabývají:

Hana Vaněčková, jednatelka 693. ZKO. Sportovní kynologii se věnuje od roku 2000, pracovala s velkými knírači, složila s nimi několik zkoušek z výkonu dle IPO, umístila se na Mistrovství velkých kníračů.


Spolupracujeme s…

Červená tlapka je unikátní registr dobrovolných psích dárců krve, který chce propojovat majitele větších psů ochotné pomoci s těmi, kdo jejich pomocnou ruku potřebují. 

Dárcem se může stát každý dobře ovladatelný pes ve věku od 2 do 8 let, který váží alespoň 20 kg, netrpí chronickými chorobami a neužívá trvale žádné léky. Po registraci se údaje o psovi a lokalita, ve které se nachází, zobrazí na webových stránkách databáze cervenatlapka.cz. Každý zapsaný čtyřnohý hrdina navíc obdrží od autorů Červené tlapky známku s logem iniciativy a nápisem „Pomáhám“.