Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek

Aktuálně

Od ledna 2024

Lekce s Karolí, do kterých se registrujete v kalendáři.

Dále:

Pondělí (Honza)
– 17.00 zkušenější větší psi

Pátek – NOVĚ
– individuální lekce (Jana) pro řešení problémového chování: prosím o domluvu na Messenger, email nebo tel. 603 554 900 po 18°° hod.

Sobota
– 8.00 velcí psi starší 2 roky (Martin – registrace v kalendáři)
– 9.00 velcí psi do 2 let (Martin – registrace v kalendáři)
– 10.00 malá plemena do roka (Hanka – není potřeba registrace)
– 11.00 velká plemena do 6 měsíců (Hanka – není potřeba registrace)
– 11.30 malá plemena do 6 měsíců (Hanka – není potřeba registrace)

Neděle
– obrany (Martin – registrace v kalendáři)

Sledujte náš Facebook pro aktuální informace.

O nás

693. ZKO Vestec byla založena v roce 2003, od roku 2004 působila ve Vestci v prostoru za rybníkem. Od jara roku 20015 spravuje skromné cvičiště v relaxační zóně Vestce u cyklostezky a snaží se získávat nové členy i prostředky na rozvoj činnosti.

Výchovou a výcvikem psů se nyní zabývají:

Hana Vaněčková, jednatelka 693. ZKO. Sportovní kynologii se věnuje od roku 2000, pracovala s velkými knírači, složila s nimi několik zkoušek z výkonu dle IPO, umístila se na Mistrovství velkých kníračů.


Spolupracujeme s…

Červená tlapka je unikátní registr dobrovolných psích dárců krve, který chce propojovat majitele větších psů ochotné pomoci s těmi, kdo jejich pomocnou ruku potřebují. 

Dárcem se může stát každý dobře ovladatelný pes ve věku od 2 do 8 let, který váží alespoň 20 kg, netrpí chronickými chorobami a neužívá trvale žádné léky. Po registraci se údaje o psovi a lokalita, ve které se nachází, zobrazí na webových stránkách databáze cervenatlapka.cz. Každý zapsaný čtyřnohý hrdina navíc obdrží od autorů Červené tlapky známku s logem iniciativy a nápisem „Pomáhám“.